Hakkımızda

Hakkımızda

Sektörde 30 yıllık tecrübemizle Isıtma ve Soğutma sektöründe yer alan müşterilerimize destek vermekteyiz.Kuruluşundan günümüze kadar yapmış olduğu çalışmalarla özellikle Fin Kalıbı, Roll Form, Bakır boru kesme, Ototmatik Boru Düzeltme ve Kesme gibi makinelerin üretiminde sektörün yön gösterici şirketlerinden birisi olmayı başarmıştır.

 

Buma Kalıp Türkiye pazarına ek olarak Dünya pazarında da ülkemizin ismini özellikle Azerbaycan, Kazakistan ve Çin gibi ülkelere duyurmaya devam ediyor.

 

Türkiye'nin geleceğine olan inancı ve çalışanlarına olan sonsuz güven ilkesiyle müşteri memnuniyetinden ödün vermeden teknolojinin gereksinimlerine en hızlı şekilde cevap vermeye çalışarak yenilikçi anlayışını üretimin yaptığı makinelere en doğru şekilde entegre etti.

 

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır.

Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır.

Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.